Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ekonomik ofis çözümleri sunan Bursa’da faaliyet gösteren şirketimiz, müşterilerimize ortak çalışma alanı, özel ders verme imkanı, firmalarının yasal adreslerini Smart Work Office bünyesinde gösterme imkanı sunmaktadır. Bunun amacı ofis maliyetlerinizi minimum düzeye indirilmesi ve maksimum kazanç sağlanmasu hedeflenmektedir. Şuan için başka yerde ofis kiraladığınız da, kira, stopaj, elektrik, internet, su veısınma giderlerinizin toplamı yıllık olarak size yük olacaktır. Ortak ofis kiralamanızda yani Workstation, tüm giderlerinizden daha düşük bir ücret ödemenizi sağlayacaktır.

Yıllık toplam giderlerinizin yarısından daha az ödeme imkanı ile kiralayacağınız ofis paketlerimizde, kargo takibiniz, sekretarya hizmetiniz, sınırsız internet, sınırsız çay, kahve imkanı ve ofis kullanım imkanı sunulmaktadır. Misafirleriniz ve sizler güler yüzle karşılanırsınız. Herhangi bir sorunda anında destek alırsınız. Yeni kurulacak firmalar ve devam eden firmalar için akıllı çalışma ofisi sizler için idealdir.

Bizimle Yeni Bir Ofis Açmak İstermisin?

Uygun fiyat kaliteli ve güleryüzlü hizmet en çok tercih edilen firma, yüksek müşteri memnuniyeti, Doğru Tercih, Akllı Kazanç ve detaylı bilgi için

×